| mariaionuta a întrebat:

Vreau si eu detalii despre Academia Navala. Sunt interesata dar nu stiu mare lucru despre asta. Asigura cazare si mancare? Sau avem voie sa iesim cand vrem? Sau e ca la Academia de Politie?

1 răspuns:
| Damian_Emi_2000 a răspuns:

Http://www.academiadepolitie.com aici poti gasi imformatii despre academia de politie din campul lung intretinerea ta este absolut gratuita haine, mancare absolut tot numai ca iti trebuie gramatica istorie engleza si sport