| Eliza_4560 a întrebat:

Vreau stsuri cu ochii albastrii!
Plzz`
Fundaa:*

3 răspunsuri:
| Diddy_5492 a răspuns:

OCHII TAI ALBASTRII SUNT FRUMOSI, DAR DEOBICEI BAIETII CU OCHII ALBASTRII INSALA MEREU

Privesc in ochii tai albastrii fericire si iubire nu te gandi nici un moment ca imi sta gandul la despartiesadsadsad

albastru e cerul...
sub care traiesc
albastrii sunt ochii,
pe care ii iubescwinking

Ochii tai, ochii tai ma innebunesc, ochii tai, ochii tai ce mult ii iubesc, ochii tai vai de viata mea...ke bine ar fi de iasi mai aveasad

Priveşte-mi ochii mei albaştri, în ei, e scris numele tău.

Ochii tăi albaştri sunt ca oceanul dimineaţa, atât de jucăuş şi liniştit în acelaşi timp.

Cam atat :*

sper ca iti plac happy
sa ai o seara frumoasahappy

mi-a facut placere sa te ajut

| Libelle a răspuns:

Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape [asta il stie toata lumea]

Albastru e cerul sub care traiesc
Albastrii sun ochii pe care-i iubesc

ochii albastrii, satena, inteligenta,
fata independenta,
dar te joci cu viata mea, de ce?
sa nu mai crezi in vorbe ma ascund,
orice s-ar intampla, sa stii ca te iubesc din ce in ce mai mult[ok, asta e de pitipoance]

Lumina se opreste in ochii tai deoarece i-a confundat cu cerul...

Citesc in ochii tai albastrii fericire si iubire.Nu te gandi nici un moment ca-mi sta gandul la despartire.Nu te gandi ca mi-ar trece prin cap sa te insel vreodata. TE IUBESC cum n-am iubit niciodata
[Bullet-Abravia]

| DANALOVE97 a răspuns:

Ochii albastrii si caprui fura inima oricui