| anonim_4396 a întrebat:

Vrei sa devi reprezentant Oriflame? Nu ezita sa ma contactezi.
Castigi bani si ai multe avantaje in functie de comenzile plasate. Te poti inscrie chiar daca nu ai 18 ani cu ajutorul unui parinte. Banuti si multe avantaje cu doar putin timp liber si multi prieteni.

2 răspunsuri:
| elyn a răspuns:

Ce procentaj ofera, din vanzari?

| Elena018 a răspuns:

Poti sa ai comision de 40%. Un exemplu bun pe care ti-l pot da e ca la o comanda de 600 lei iti raman 200 lei. La comenzi de peste 250 lei ai comision 30 % iar comenzile de peste 600 ai 40%.