| Amrooo a întrebat:

[Web-Designer] Caut job fara plata.
Salut...Nu stiu unde as putea gasii un job fara plata in domeniul web-designului...Am experienta in photoshop/wordpress/phpbb/html..Nu vreau sa fiu platit.Vreau doar sa exersez. Vreau sa vad cum este sa faci parte dintr-o echipa, sa fii gata cu un proiect la timp, etc. Daca cunoasteti vreo echipa care cauta un web-designer sau altceva un link/email mi-ar prinde bine.Multumesc!

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Inainte de toate stiu ca suna a interogatoriu dar asta te-as fi intrebat si fata in fata.
Ai mai lucrat? Se poate vedea un portofoliu? Ce varsta ai?
Nu ma intereseaza studii, dar daca ai ceva in domeniu si vei sa mentionezi e ok.
Merci!

| Amrooo explică (pentru CataC):

Am 15 ani...Lucrez in photoshop de 2 ani si am mai fost designer pentru diverse comunitati...

| opl a răspuns (pentru Amrooo):

Salut Cata,

Da-mi datele tale de contact pe opl@email.ro si discutam.
De unde esti?