| xoBridgetXO a întrebat:

Witam! happy
Am nevoie urgenta de un raspuns!
In special cei care stiti Ploiestiul ca pe dosu' palmei.
Stiti vreun CLUB DE DANS URBAN pe-aici?
Am cautat pe net si nu da nimic straight face
Numai in Bucuresti, Hunedoara da' Ploiesti pauza...straight face
Cred ca am talent si daca as putea face cursurile de dans as ajuta tara sa se mandreasca cu NOI, cei pasionati de street-dance.
Unii nu ma cred si zic ca-s ciudata, dar pot invata miscarile cele mai grele ca de ex. C-walk, Moon-walk, Neck-o-flex, Twist-o-flex, Fresno, Waves, ETC.
V-as multumi f. mult daca m-ati ajuta pentru. ca e foarte important pentru. mine sad
Apropo, ca sa va dau mai multe detalii, eu am talent la Electric Boogie, Popping si Hip-hop. Ma rog, intr-un cuv. tot street-dance laughing
So, please help me sad!
DAU FUNDITA!winking

Răspuns Câştigător
| crazygirlyo a răspuns:

Din pacate nu exista nici o sala de street dance in ploiesti. dar crbl organizeaza un turneu prin tara de street dance. ce zici ai putea sa te bagi :> pe 26 cred ca ajunge in ploiesti uite aici mai multe detalii : http://www.crbl.ro/danseaza-cu-mine.html. fundita? :d

1 răspuns:
| Cicorel a răspuns:

Vezi ca e scoala I Love Hip Hop de dans. Vezi ca ii gasesti pe mess la ilovehiphop_ds@yahoo.com sau pe facebook la I Love Hip Hop Dance School. Mai au si site : dansploiesti.blogspot.ro