| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva puieti de pe GradinaMax sau PomFruct.ro? Ce parere aveti despre puieti? Au avut o forma buna de coroana?

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

Sa tii dea cu tot cu ceva pamant pe radacina de preferat cat mai mult cu putinta gen o galeata pentru ca asa nu o sa mai stai tu sa te gandesti oare se prinde oare se acomodeaza cu solul meu
sunt gata prinsi si pamantul cu care tii dau este cel in care ei au crescut asa ca se prind repede