| simo80 a întrebat:

Am 7 ghivece de cactusi ce ziceti rezista intr-o camera jos la umbra pana la primavara?

4 răspunsuri:
| simo80 explică:

Mersi de raspuns dar anul trecut au stat in caldura si sau cam suparat de aceea nu stiu pe unde sa ii pun

| DoReMi a răspuns (pentru simo80):

Poate ai pus multa apa, nu prea au nevoie pentru ca in locul unde cesc ei nu prea gasesc apa. Încearca sa-i pui in hol un loc unde nu este prea cald dar nici prea frig...

| DoReMi a răspuns (pentru DoReMi):

Cresc*

| DoReMi a răspuns:

Buna! Nu rezista.Cactusii cresc in zone secetoase(desert) si au nevoie de multa caldura si lumina.Mai bine i-ai pune intr-un loc calduros!(imi dau doar cu parerea)