| unaboona a întrebat:

Am facut si eu o mica prostioara azi...am bagat o camasa mai deschisa galbena cu picatele si un hanorac gri impreuna cu niste haine rosii in masina de spalat... din pacate acum camasa si hanoracu au pete rosii pentru ca sau lasat de la hainele rosii eu n-am crezut ca o sa se lase.mai pot scoate petele alea rosii cumva? mie mila sa arunc hainele alea crying(

4 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

S-au imprimat in tesatura si nu cred ca mai ies, dar le poti purta asa, poate dai startul unei noi mode. big grin

| Jenny23 a răspuns:

Lasale sa se imoaie in apa cu clor apoi spalele in apa aia si mai ies cat de cat

| LeiAdrian a răspuns:

Ai vazut daca ai spalat intr-o zi de duminica? laughing Azi e duminica si nu ai voie sa speli! Duminica nu se spala si nu se face treaba!

| nobody2011 a răspuns:

Încearcă cât mai repede pana nu se întaresc.