| BlIX a întrebat:

Am instalat sims 3 cum trebuie dar nu stiu ce sa fac daca nu am cdul original deoarece cand ii dau sa mearga imi apare sa introduc cdul original si eu l-am luat de pe net? Stie cineva va rog

Răspuns Câştigător
| AcI a răspuns:

Buna iti cere sa introduci cd/ul?
Daca da vezi cand ai instalat jocul trebuie sa fie un folder crack
copie tot ce e in el si du-te unde ai instalat jocul (c/program files/joc) si dai paste la tot ce ai copiat happy
Si paia intra in joc
daca nu ai reusit da-mi un PM
Si iti explic mai bine happy

2 răspunsuri:
| Liiiax99 a răspuns:

Montai imaginile cu daemon tools si dupa nu mai aveai probleme.

| Chocolatte_5505 a răspuns:

Buna! am aceeasi problema ca si blondix, am incercat cum ai spus tu acl si tot nu merge...sad