| vladg8 a întrebat:

Am o întrebare, acum 4 ore pisica mea plecat de acasă, (cred că este pe la vecini prin curte) dar ea obișnuia să plece cam 1-2 ore maxim și după sa vină acasă

4 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Dacă nu are pofte de motani și o razbeste chefu de wiskas cu pui sau vita ajunge ea acasă!

| ReddY25 a răspuns:

Mai așteaptă, poate va apărea

| Darius50boss a răspuns:

Ajunge acasă ai răbdare

| Madaxo97 a răspuns:

O să se întoarcă, așa sunt pisicile, le place să exploreze, si eu am 2 motani si pleacă mereu cu orele dar se întorc de fiecare dată. Când i se face foame o să vina acasă, mai ai răbdare, dacă după 24 ore nu apare, abia atunci poți să îți faci griji că a pățit ceva.