| andrei1121 a întrebat:

Am o intrebare cum se numesc niste plante otravitoare dar sa fie otravitoare (sa nu va treaca prin cap ca vreau sal otravesc pe Basescu sau pe Boc) vreau doar sa stiu cum se numesc ca ma pasioneaza botanica

Răspuns Câştigător
| Florin6326 a răspuns:

In Romania ar fi cucuta,leandrul, matraguna, ciumahaia.Cauta pe google si gasesti mai multe.

3 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Daca te pasioneaza botanica cauta intr-o carte de specialitate

| Minnie a răspuns:

Rostopasca

| cristi202 a răspuns:

Dupa ce ieri am auzit ca guvernantii astia ai nostri au de gind iar sa isi bata joc de noi impozitind amaritele de pensii, lasind multi pensionari intr-o disperare si mai adinca, mai mai ca-mi vine sa accept ideea ca cineva sa ii otraveasca pe Boc si Basescu. Din nefericire. Tot asa cum tot mai mult incepe sa imi para rau dupa vremurile de dinainte de 89, desi am fost pe strazile Timisoarei la Revolutie, si doar respectul pentru cei ce au murit atunci (stiind ce a putut face flagelul comunismului) ma mai tine sa nu imi para rau.