| ViSe CoLoRaTe a întrebat:

Am o problema.Am o rochita la care tin, mult, e practica si nu am mai vazut asa ceva pina acum. Din pacate atunci cind am calcat-o am topit-o cu fierul dar nu se vede tare, nu vreau sa o arunc ca mii draga mult.Nu stiu ce sa fac ca sa astup gaura, ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!happy
Iti poti salva rochita aplicand deasupra gaurii o brosa, o bucata de material, o insigna. orice care acopera gaura si care in acelasi timp arata si bine.happy

Succes!:*

3 răspunsuri:
| LOVE_7009 a răspuns:

Orice se poate inlocuii asa ca eu te sfatuiesc sa iesi la o tura de cumparaturi si sa iti cumperi alta noua la care sa tii cum ti si la aceasta tongue mult succes

| hana a răspuns:

Depinde in ce parte ai topit-o,, poate gasesti ceva sa se potriveasca cu ea si sa pui in locul acela, un accesoriu, o floare cevawinking

| ViSe CoLoRaTe explică:

Adriana nu pot sa-mi cumpar alta rochie, asta e importanta pentru mine si m-am dus si am cautat, am masurat si nu am gasit nici una pe plac si ca asta, nu pot sa o inlocuesc.Eu am gusturi mai alese, adica sunt mai incapatinata si greu ma decid ce imi place