| PirvulescuAneta a întrebat:

Am primit comanda cu cuvertura de pat impermeabila și 2 fete perna! Soc total-fetele de perna lipsesc iar materialul este deplorabil.Nu este ca în poza.Rusine! Am plătit o groaza de bani pe nimic!

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Așa, și noi cu ce te putem ajuta?
TPU este un site de întrebări și răspunsuri, nu un site de recenzii. Și chiar dacă ar fi fost un site de recenzii, recenzia ta nu ar fi ajutat pe nimeni, având în vedere că nu spui de unde ai cumpărat cuvertura.

| Andreea20007282828 a răspuns:

TPU nu te poate ajuta, fa plangere la firma respectiva

| darrio2007 a răspuns:

Retur.

| popapopica a răspuns:

Retur.
Si iata de ce e mai bine sa cumperi din magazin. Vezi ce cumperi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa si tu un retur