| SlymOvy a întrebat:

Daca pun un borcan cu apa pe calorifer se sparge?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Doar se evapora apa.

11 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu se va sparge.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu,mai ales daca are apa.Dar nu e recomandat, pentru ca s-ar putea sparge accidental, la o atingere di greseala.Mai bine foloseste ceva metalic, o craticioara, o tavita, sau chiar o cutie de conserva mai mare.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu se va sparge deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exclus.Doar daca il lovesti cu ceva dur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu se sparge, stai liniştit!
Se va evapora apa atâta tot, îţi poţi cumpăra un umidificator de cameră.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Se va sparge dupa evaporarea apei la ceva timp in fungctie de cit de fierbinte va fi caloriferul la in moment dat.

| Andeuta a răspuns:

Depinde de temperatura la care este incalzit caloriferul, dar nu se sparge

Răspuns utilizator avertizat
| IonutDumitrel2 a răspuns:

Nu cred