| lauraadel a întrebat:

Am spalat cu masina de spalat, si dintrodata vad ca iese fum de la usa.Care este cauza? Si hainele au capatat miros de fum! M-am uitat la filtru, nu era nimica! Va rog ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ma tem ca este motorul, dar numai un electrician iti poate spune sigur!

cami
| cami a răspuns:

Alo, tzir, instalatorul? S-o fi ars vreun surub, sau poate ca s-a topit ceva. Folosesti calgon?

| Viuvi a răspuns:

Mai bine chemi pe cineva care se pricepe!
Acelasi lucru l-a patit si sora mea si a fost de la cauciucul acela din-auntru!

| M.A.R.V a răspuns:

Scoateo repede din priza suna un mecanic sau pe cineva si stai langa e in caz ca Doamne fereste ia foc.

| lauraadel explică:

L-am scos din priza, daca nu chem un meserias atunci cand o sa spal din nou atunci iarasi o sa faca figuri?

| lauraadel explică:

Am scos o bucata de calcar din filtru, si o pornit din nou spalarea, dar a aparut fumul, si mirosul de cauciuc!

| marinica_1988 a răspuns:

Cred ca este pompa de apa tia prins ceva acolo si s-a ars. daca vrei ati fac eu rost. cu respect marinica.