| Mirel4412 a întrebat:

Am un set se badminton si am avut 5 fluturasi. I-am pierdut pe toti si am cumparat altii, dar toti aveau acel cap din burete. La ceilalti originali aveau capatul de cauciuc. Daca stiti niste fluturasi cu capat de cauciuc si sa fie si mici.

6 răspunsuri:
| Mirel4412 explică (pentru sierra1):

Am zis cu capat de cauciuc, de astia am si eu si sunt de burete

| sierra1 a răspuns (pentru Mirel4412):

" Filipoiu_Denis_1990 explică: Am zis cu capat de cauciuc"

ăsta e felul tău de a zice merci? și cască ochișorii, e cauciuc Denis mamă

| Mirel4412 explică (pentru sierra1):

M-am uitat si la descriere, si in imaginile produsului, capatul e din burete sau alt material moale dar nu din cauciuc

| sierra1 a răspuns (pentru Mirel4412):

Nu te uita pe poză, pune mâna pe ele, penele ălea nu se combină cu materiale inferioare. dar tu poți comenta cât vrei...

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cauta pe decathlon.ro sau sportisimo.ro.