| mamamamamamam27 a întrebat:

Am vărsat fanta pe perete și am șters repede cu apă. Peretele este roșu. A rămas o urmă subtila. Se mai usucă? Când se usucă rămâne o diferență de culoare? Ce fac?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Așteaptă să se usuce. Și vezi ce se întâmplă.

| mamamamamamam27 explică (pentru gabicoo):

și dacă se usucă și încă rămâne diferență de culoare ce ar trebui să fac? ținând cont ca nu mai am vopsea și nu îmi e la îndemână acum să cumpăr

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se va usca si probabil va aramne si pata, dar nu ai ce-i face, decat sa revopsesti tot peretele cu aceeasi culoare.

| ReddY25 a răspuns:

Ai putea încerca cu var lavabil