| adinagheteu a întrebat:

As dori sa stiu ce solutie sa folosesc pentru zgarieturile de pe sticla? gresie? parchet? exista asa ceva?

4 răspunsuri:
| cooola a răspuns:

Pt parchet eu folosesc,, este foarte buna...lustruieste si nu se mai vad rau zgarieturile...trebuie sa daiin fiecare saptamanabig grin

| adinagheteu explică:

Am pisica. La fiecare viraj pe care il ia, sau atunci cand pune frana, o face cu gherutele. pe parchet sau gresie care ramane zgariata. Pentru aceste zgarieturi am intrebat ce solutie as avea ( nu-mi spuneti sa arunc pisica). Pronto nu acopera aceste zgarieturi.Si pentru sticla? nu e de la pisica. Nu am inteles ce a vrut sa spuna cooola? a uitat sa scrie produsul pe care il foloseste. Repeti te rog!

daniela
| daniela a răspuns:

Daca ai parchet laminat adio la fel si la gresie mai ales daca este ceramica

| mioara a răspuns:

Pune atipilduri transparente.