| dedfgv a întrebat:

As dori si eu niste trucuri pentru curatarea caasei de pasti

5 răspunsuri:
| mami a răspuns:

incepi cu camera cea mai indepartata de baie
scoti asternuturile, iei perdelele scoti covorul apoi asezi in ordine hainele din dulapuri mutzi mobila ca sa poti sterge praful dupa dulapuri
cu o carpa uda apoi una uscata iei praful de pe dulapuri, mobila si plante de camera, bagi aspiratorul apoi stergi geamurile stergi parchetul si asezi toate la loc asternuturi curate perdele curate mai aspiri odata si pui covorul pe care dupa ce l-ai curatat afara il mai aspiri daca se mai aseaza praf il mai stergi odata urmeaza urmatoarea camera si asa pana ajungi la baie care este ultima
nu te forta sa le termini intr-o zi

| remus a răspuns:

Curatarea casei de sarbatori este perfecta daca o faci personal, asa cum iti place, trucuri frac pisicile. Spor la activitatile gospodaresti!

| darrio2007 a răspuns:

Cheama vecinii sa iti faca curat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buldozeruuuul, sti ce curat face? laughing trebuie sa spui ce anume vrei sa faci, daca ai bani te invat numaidecit, cumperi vopsea lavabila pentru zugraveala, ipsos pentru reparatii, pronto pentru sters praful si bani pentru mine ca nu o sa faca treaba mocawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa nu se curata cu trucuri! Stupid people!