| kogi1983 a întrebat:

As vrea sa tencuiesc casa cu o tencuiala decorativa. Intrebarea este pe care sa o aleg de aici http://www.tencuialadecorativa.eu/catalog/tencuieli-deco rative-79024

3 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

As opta pentru Ceresit sau ceva siliconic. Nu te arunca la ceva scump si prost, nu doar pretul dicteaza. De la Ceresit nu am vazut nimic prost, in schimb Oskar lasa de dorit. Am folosit Oskar crema cu colagen si singuruk lucru care m-a multumit a fost mirosul ei cand o aplici, in rest a trebuit sa dau 3 maini sa iasa calumea, la casa noua, glet nou. Cel mai bine vorbesti cu cineva care are data de 4-5 ani si vezi concret. Bafta.

| kogi1983 explică (pentru carpediem):

Multumesc pentru sfat. nu credeam sa raspunda cineva asa repede happy

| DamianNicu a răspuns:

Recomand folosirea unei tencuieli decorative marca weber: acrilica sau silicatica. Raport calitate /pret excelent.