| quatre a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.Cand eram mica am lipit actipilduri pe dulap.Cu ce se curata bine? Cel mai eficient raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| stelutzagry a răspuns:

Eu am avut ceva asemanator si am scapat cu pronto de mobila dar am insistat muult

| argebit a răspuns:

Vezi ca exista niste aparate de curatat cu abur, dar nu sunt ieftine. Cel mai bine e sa apelezi la o firma de curatenie, cat sa coste sa iti curete o zona de genul asta? Eu am un prieten care are o astfel de firma si stiu povestea cu aparatul cu aburi de la el, asa curata folia invechita de pe termopane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu "cif" cu un burete umed, in prima faza, se va inmuia; insista si se va curatii.Numai bine.