| Reverse a întrebat:

am o cutie de cadou fara capac in care as vrea sa pun cateva bomboane, frumos, sub brad. Si as vrea sa o imbrac in hartie de cadou. Stie cineva cum se poate impacheta fara scotch/banda adeziva? Mersi.

5 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Cumperi hartie de impachetat.
Gasesti in Carrefour sau un Magazinu BamBoo[acolo am vazut]
Tai hartiuta atat cat crezi ca iti ajunge s-o "imbraci" si poti folosi lipici, sau scoch transparent si mic[scociu mic nu se observa]
. Eu asa l-am impachetat cadourile parintilor de craciun happy

| me a răspuns:

Pai o capsezi.
bafta si sarbatori fericite

| audculori a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YxDE0nN_1Ec in loc de scoci poti pune bolduri... dar cu atentie

| XxAleXandraxX_5219 a răspuns:

Pai pui hartia de impachetat intinsa pe masa. cutia cu partea "fara capac"in sus si ridici hartia de impachetat peste "capac"" si o bagi in interiorul cutiei hartia.astfel vor sta super si bomboanele.tongue
O asezi dupa ce ai bagat-o. o asezi pe margini si gata este perfercta asa am facut si eu si am pus cateva bomboane la supprafata ca fiind hartya in interior stateaau mai sus bomboanele si a fost super:X

Sper ca te-am ajutat,
Mai explicit de atatlaughing nu cred ca gasestylaughing

Numai data da careva copy&pastelaughing
Funda?

| ral_7229 a răspuns:

Cu ajutorul unui lipici solid ptr.hartie glasata sau creponata.