| XxBlueRosexX a întrebat:

am o usa cu model din sticla...din greseaala cand faceam curatenie am lovit geamul si s-a crapat putin iar cum inchid si deschid usa se crapa tot mai tare, se poate schimba geamul pentru ca arata destul de urat?

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Sigur ca se poate schimbawinking
mergi la un atelier de tamplarie, le spui ca vrei sa schimbi un geam la o usa si vin ei sa ia masurile si sa il schimbewinking

| andra515124 a răspuns:

Da,poti sa schimbi sticla la orice atelier de usi din bucutesti

| Trybest a răspuns:

Este indicat sa desfaci rama care tine geamul(pe o latura) sa iei masura :lungimea si latimea. cu aceste masuratori mergi la un atelier in oras si comanzi alt geam
acasa, il montezi si pui inapoi rama de lemn pe care ai scos-o.