| alexa1898 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Se pot gasi locuri de munca pentru elevi/studenti gen scrierea de articole pentru ziare, publicitate online (bloguri, vloguri) sau alte lucruri asemanatoare?

7 răspunsuri:
| alexa1898 explică:

Scuzati categoria. Mi-a fugit mouseul happy

| Letty03 a răspuns:

Nu prea exista.

| Deliiiia a răspuns:

Mai mult elevii se bucura daca scriu un articol intr-o revista, deci nu sunt platiti. Poate cu timpul, daca faci treaba buna.

| IrinaAnda a răspuns:

Nu stiu, ai putea sa iti faci un blog pe net si sa scrii dar... nu stiu.

| Judicator a răspuns:

Daca ai idei destul de originali poti sa intrii in contact cu cei care au show-uri pe youtube, dar sa nu le confuzi cu vlog-ul, sau doua chestiuni diferite!

| stroedaniel13 a răspuns:

Sigur ca da. se pot gasi foarte multe astfel de locuri de munca. Te sfatuiesc sa arunci o privire pe site-ul: www.munca-la-domiciliu.com pentru ca acolo vei gasi ceea ce cauti.