| deeaa7 a întrebat:

Buna! am un tv horizon si imi ramane blocat pe o singura imagine, merge sa schimb canalele dar nu sa si vad. Ce e mai ciudat e ca pe yt sau Netflix nu pot sa vad nimic. am incercat sa ii dau reset dar nu stiu cum

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Scoate-l din priza pentru 2-3 minute, dupa care incearca din nou.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

So fi ars displayul sau memoria, trebuie dus in service reparatii televizoare, doar ei il mai pot face, sau cumperi altul si pe acesta il dai la rabla si iei un voucher pe el cu care iti cumperi altul.

| Rayyy2005 a răspuns:

Cat de vechi e?