| haidranoid a întrebat:

Buna, as dori un sfat. Am un iepuroi bun de samanta insa pot sa-i dau orice iepuroaica ca el nu vrea sa se imperecheze.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de varsta iepuroiului, dar si de iepuroaice.
Cere parerea unui medic veterinar, sa consulte iepuroiul.
Poate nu e chiat atat de "bun" cum ti l-au vandut...

| haidranoid explică (pentru Bula):

Il am de la cand la fatat

| Bula a răspuns (pentru haidranoid):

Iepuroiul acela a avut vreun mascul in imprejurul lui? A avut de la cine sa invete "meserie"?

| haidranoid explică (pentru Bula):

Nu da dar cant timp ii trebuie ca sa fie bun de dat ipuroacele la el

| Bula a răspuns (pentru haidranoid):

Vorbeste cu veterinarul, te va invata...winking

| Violleta2022 a răspuns:

Poate-i impotent, sau are probleme cu erectia laughing

| anonimg a răspuns:

Să-i dai numai țelină. laughing Glumesc.
Eventual cere sfatul unui medic veterinar.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Poate au nevoie de timp sa se cunoasca mai bine...si iepuroaica sa fie in perioada spesāl.

| Kron5tadt a răspuns:

Iepuroaica trebuie regulata de catre user-ul Ray. In felul asta va creste si IQ-ul neamului sau. big grin