| Irinadeaconescu a întrebat:

Bună, care este cel mai frumos brad, cel artificial sau cel adevărat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine artificial... Il tii ani intregi si nu ma e nevoie sa cumperi altul + ca sunt si mai aspectuosi ca-s mult mai bogati. Cu fiecare om care renunta la bradul natural se mai salveaza anulal macar un brad.

| mihai69 a răspuns:

Natural, cu rădăcină. La primăvară îl pui în grădină.

| Lioana a răspuns:

Brazii adevarati foarte rar sunt si frumosi. Pentru frumusete si durabilitate in timp alege bradul artificial. Pentru mirosul inegalabil de crengi de brad care creaza o atmosfera specifica Craciunului alege bradul natural.
Eu n-am mai avut de multi ani brad natural dar mi-e dor de mirosul lui.

| Stropdeploaie a răspuns:

Natura s-a nascut in natura nicidecum in interior!
Deci parerea mea este sa lasam Natura in Natura si sa n u o distrugem!