| BipolarBaby a întrebat:

Dadeam cu aspiratorul si dintr-o data s-a oprit.Ce a patit sau s-a ars? Daca s-a ars mai merge reparat?

2 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Probabil sau ars carbunii. Merge reparat si nu costa chiar asa de mult.Trebuie sa gasesti doar o persoana care pentru10 minute cat dureaza schimbarea carbunilor sa nu iti ia valoarea aspiratorului.Bafta la cautat!

| criss0081 a răspuns:

Buna! Mai merge reparat, dar la cat te costa mai bine iti iei unul nou, pentru ca, si daca il repari o sa sa strice din noi curand.