| geny_1997 a întrebat:

Buna eu am fost cu un bait si dupa el a auzit ceva care nu era adevarat si nu a mai vrut sa mai stea cu mine de atunci am suferit mullt dupa el si intr-o zi m-am gandit ca mai bine ar fi sa ma cuplez cu altu numa sa-l uit pe primul in lipsa lui m-am combinat am stat cu el putin timp faza a fost ca nu am putut sa-l uit dupa o vreme am intanlit pe cineva pentru mine care ma iubeste si atunci l-am iubit si eu m-am cuplat cu el si am 6 luni de cand is cu el se pare ca ma iubeste imi face numa cadouri si sunt multumita ca il iubesc toot nu l-am uitat pe primul si ca sa nu ii spun lu iubitul meu actual am vb cu primul si el in lipsa mea a avut o prietena si acum m-a rugat sa fiu cu el dar nu pprea pot ca eu il iubesc pe prietenul meu actual si as vrea sa fiu cu el dar cred ca vrea sa-si bata joc de mine ce spuneti sa ma comnin cu el si sa-l las pe acutalu?

Răspuns Câştigător
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Nu face greseala asta! ramai cu actualu.

8 răspunsuri:
| alexutzu00791 a răspuns:

Ce varsta aveti?

| Vennuss a răspuns:

Pf foarte dificil pai sa stii ca daca iti face cadouri nu inseamna ca te iubeste asta se numeste linguseala intrebarea mea este:ai avut relatii intime cu primul baiat? pai daca ai avut si te-a lasat pentru ceva care nu era adevarat inseamna ca nu te iubea si nu avea suficenta incredere in tine indiferent de gura lmii orice ar zice si ar face ar fi trebuit sa te intrebe pe tine, sa fie sigur ca tu nu l-ai trada dar din pacate a preferat sa creada alte persoane decat pe tine. Pai nu stiu sigur daca vrea sa isi bata joc de tine pentru ca nu stiu exact ce vorbe a auzit el despre tine dar daca tu sustii ca il iubesti pe actualul prieten de ce inca te mai gandesti la primul baiat? Nu stiu ai grija dar sa stii ca oricine merita a 2-a sansa dar nu stiu ce sa faci asculta-ti inima si in legatura cu cadourile, asta mi se pare linguseala daca iti face cadou la ocazii cum ar fi aniversarea voastra sau sarbatorile e un gest foarte frumos dar daca iti face tot timpul nu stiu poate ca vrea ceva de la tine ai grija. apropo cati ani ai? Daca ai sub 16-17 ani nu ai de unde sa stii ce e iubirea e prea mult spus cand te atasezi de o persoana sa zici ca il iubesti dar nu stiu depinde de sentimentele fiecaruia.

| andrei_9118 a răspuns:

Pai nsuc e sa zic fa cum crezi u mai bine... incerca sa mai stai cu actualul o perioada

| thelordofthedrinks a răspuns:

Eu zic sa te bagi cu cel pe care "nu il puteai uita" big grin

| danutssa_2124 a răspuns:

Mai. daca il iubesti nu il lasa pe actualu.Lasa'l pe primul. Uital fai ceva.indiferent daca nu poti incearca sa-l uiti si spune-i ca nu il mai iubesti numa ca sa ii faci in ciuda! Numa daca vreiwinking. eu ti'am spus nu il lasa pe actualu pentru ca stiu cum e sa treci prin asa cevabig grin.by3.Fundaa

| asdred a răspuns:

Fa ce-ti spune inima, doar ea poate alege.

mira
| mira a răspuns:

Nu. Te-a dezamagit destul.

| byencutza95 a răspuns:

Eu as zice sa ramai cu actualul pentru ca el ti-a demonstrat ca tine la tine.