| Antonella_1903 a întrebat:

Bunawinking. imi puteti spune cum se scot petele de oja si acetona?

5 răspunsuri:
| Buttercup30 a răspuns:

Pai cele de acetona nu maiies pentru ca s-a decolorat matterialul, iar cele de oja nu stiu.

| Lora a răspuns:

Cica ar iesi cu benzina... dar e posibil sa ramana pata de la benzina pe care o scoti cu vanish si un detergent bun

| G a răspuns:

Uite aici, in functie de suprafata patata cu oja: http://home.howstuffworks.com/how-to-remove-nail-polish-stains.htm
cat despre acetona, nu stiu cum se scoate, si nici n-am gasit pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petele de oja se scot cu acetona cel mai bine.winking

| DellyDell a răspuns:

Petele de acetona se pot scoate cu venish.