| Lavinia_7630 a întrebat:

m-am gandit sa imi mai infrumusetez camera si as vrea sa fac ceva manual nu sa cumpar... daca ma poate ajuta cineva cu un site de asa ceva in care sa apara si explicatii pls. Dau fundita.

2 răspunsuri:
| Criss_2552 a răspuns:

Am o prietena care si'a facut modele pe pereti singura cu tempera sau fa ca si mine sambloane facute de tine happy... sper ca te'am ajutat... fundita? big grin

| kEmLoLiTuTzA a răspuns:

Am euo idee buna.fa niste tablouri in care sa faci niste flori sau niste animale din arta quilling.eu am facut si mea iesit chiar foarte bine. poti sa le faci cu ac special sau cu penseta(eu am facut cu penseta, o sa-mi iau si ac). sper ca te-am ajutat cu ceva.acum fundita plz!kiss