| Jackson_Andreas_1997 a întrebat:

Ma numesc Andreas.Ma puteti ajuta cu niste idei? Vreau sa imi schimb putin dormitorul meu.Am 14 ani.Cea mai buna idee primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Anaxor96 a răspuns:

Incearca sa schimbi locul mobilei, eu schimb mereu pozitia patului, sufonerului, etc. cand se schimba anotimpul. Apoi daca vrei poti sa scrii pe pereti niste fraze care pe tine te inspira...Mult succes, sper sa-ti fi fost de ajutor! :*

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com Poate gasesti ceva idei interesante acolo

| GabrielCIG a răspuns:

Eu ti-as sugera
1.pat
2.un dulap pentru haine (nu foarte extravagant)
3.un pc pentru multimedia
4.decoruri uzuale

| alexciuc a răspuns:

Stii sa desenezi? Fa-ti un graffiti pe pereti si tavan daca vrei...baga ceva un cos de baschet si gata

| ApolloO0 a răspuns:

Te intereseaza cam ce iti trebuie la 14 ani in dormitor?
1.pat-laughing
2.birou-unde sa iti scrii temele, sa inveti si pentru orice alte activitati
3.o biblioteca-daca iti place cititul poti sa ai o biblioteca bogata daca nu atunci macar incearca sa citesti cartile care trebuie pentru bac, lecturile, etc
4. dulap
5.televizor
6.calculator-pentru jocuri sau informatii
7.o noptiera-ceva in ce sa iti ti unele obiecte

cam asa ceva am si eu in camera si am 14 ani... cele mai multe lucruri sunt obligatoriilaughingma intelegi tu la ce ma referlaughing)

| bestproiect a răspuns:

Am creat un site acum cativa ani, cu idei de design- poate ajuta: http://home-design-ideas.weebly.com/

| DobricaM a răspuns:

Poate pot sa te ajut cu un link sa iti faci o idee http://www.vreaumobila.ro/mobila-casa/mobila-dormitor
sper sa iti fie de folos macar sa vezi ce preturi au sa iti faci o impresie.
Spor