| raperul99 a întrebat:

Buna seara, am si eu un scaun cumparat dupa eMAG mai exact acesta

https://www.emag.ro/......DK8Q10MBM/

de la o vreme a inceput sa scartie si am dat cu ulei normal(de prajit etc) pe suruburile de sub el gen cel care prinde scaunul cele 4 suruburi mai exact, am dat cu ulei chisr si inauntru in filetarea surubului si tot la fel face, poate nu am dat e bine sau nu stiu..Ma poate ajuta cineva cu o sugestie. Nu ma luati la misto. Dau fundita

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

1 fără ulei (de prăjit) - afectează colesterolul
2 nu pune pe șuruburi ci pe piesele ce sunt in mișcare și in contact unele cu altele
3 incearcă cu vaselină
4 nu mai da cu nimic, e o uzură normală pentru un chinezism

... astea sunt sugestii