| Sergyu93 a întrebat:

As dori sa stiu si eu mai exact ce se poate intampla daca tii in priza laptopul cu masina de spalat in stare de functionare amandoua?

4 răspunsuri:
| Uvox a răspuns:

Adică dacă se viruseaza masina de spălat sau daca laptopul îți curata istoricul de navigare?
Nici, nici.
Nu se intampla nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la prelungitor, daca prelungitorul este de slaba calitate, este posibil sa nu transmita suficient curent... Dar un prelungitor normal duce mai mult de 1 laptop si masina de spalat happy

| Dismally a răspuns:

La masina de spalat nu este indicat sa pui prelungitor pentru ca se poate arde. Daca ai priza dubla si le bagi pe ambele, probabil nu se va intampla nimic.

| mihai69 a răspuns:

Nimic.