| DeeDee007 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum pot scoate petele de coaja de banana de pe blugi? fundita la metoda care da rezultate :*

3 răspunsuri:
| Andruska08 a răspuns:

Incearca cu lamaiewinking

mariana
| mariana a răspuns:

Pune pe pata putin Pur, lasa-l sa actioneze cca 20 de minute si apoi clateste locul cu multa apa.
Sper ca o sa reusesti. Succes!

| AnaMica01 a răspuns:

Daca vezi ca nu poti sa ii cureti in nici un fel, mai bine arunca-i! Dar sa nu crezi ca sunt rea poti sa ii pui intr-o cada cu apa foarte foarte fierbinte si lasa-i acolo si din cand in cand mai freaca-i cu sapun!:*