| aDEeLAa a întrebat:

Buna stau intr-o garsoniera(confort 2 ) si ma tot cert cu sor-mea... Unde e cel mai indicat sa tinem prosoapele? (eu i-am zis ca in sifonier,dar ea a zis ca nu trebuie sa stea in locuri inchise :/ ), ea a zis agatate la baie (dar e foarte mica si vine un miros oribil de la subsol...iar la noi in camera, daca ar fi sa le agatam de cuier ar lua miros(mancam in camera pentru ca in bucatarie nu e loc.)

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Ce ar fi daca ai lua niste coltari din metal (exista facuti special, si ii gasesti la magazine gen Dedeman, Hornbach, etc), i-ai prinde in peretele de sub un geam, si ai prinde de ei citeva sirme sau sfori pe care sa agati prosoapele, sau chiar si hainele proaspat spalate? Asa, aerul proaspat le va face sa miroasa mai bine decit cind stau in casa, oriunde le-ai pune? Banuiesc ca gasesti printre prieteni un baiat/barbat care sa fie in stare sa faca asta, ca nu e cine stie ce operatie de facut!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prosoapele care le folositi in baie, mai ales cand sunt ude, restul in dulap normal

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Eu le tin in sifonier si nu au patit nimic.Eu spun ca este cel mai bine asa.Nu are nimic daca stau in locuri inchise.