| Neagu_Dydy_1999 a întrebat:

sunt din Brasov si vreau sa imi cumpar niste bilute care cresc in apa, cred ca ati mai auzit de ele. Stiti de unde imi pot cumpara?

Răspuns Câştigător
| MoxiMonny a răspuns:

Florări sau din Carrefour.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unde vezi niste bilute intr-un fel de borcan mare, bagi moneda care se cere (la noi sunt cu 50 de bani) si-ti iese o biluta. O bagi in apa si se desface.

| OnuOnulică a răspuns:

Caută în Carrefour sau vorbește cu cineva de acolo îi explici lui ce dorești să afli și te ajută!
O zi bună!

| sufletsel a răspuns:

De la orice magazin...eu am gasit si in magazin si in librarie peste tot

| StefanRadu5846825 a răspuns:

Buna! Eu am gasit la Pet shop la florarie si in librarie acum depinde si de orasul in care stai. Bafta!

| RasadPlant a răspuns:

Buna eu sunt din Brasov si am de vnzare bilute la preturi extraordinare 3 lei plicul contacteaza-ma la nr de telefon:0268252421