| DianaSauNu a întrebat:

Buna TePeU. Ce idei/pagini de fb stiti pentru dormitor cool? happy Funda

Răspuns Câştigător
| niculita4tpu a răspuns:

Si mie imi place scaunul recomandat de carla2010, ala de la www.expert-scaune.ro Uite si un articol cu dormitoare http://www.jurnaldedesigninterior.com/......re-ii.html Cum spuneam, scaunul ala mi se pare destul de cool si daca as fi in locul tau, l-as lua. Funda? :D

6 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin termenul,, cool,,winking

| MasterChyef a răspuns:

Depinde ce-ti place si ce intelegi prin termenul,, cool''

Răspuns utilizator avertizat
| carla2010 a răspuns:

De ce pagini de FB? Mai bine cauti pe Google imagini cu dormitoare. Facebook nu e motor de cautare si iti gaseste greu pagini ale magazinelor romanesti. Un dormitor cool trebuie sa aiba si mobila cool, nu doar camera renovata intr-un anumit stil. Ce zici de un scaun de relaxare? http://www.expert-scaune.ro/scaun-relaxare-rel-412-portocaliu/ Imagineaza-ti: stai pe scaun, vorbesti pe Fb si pana iti apare un update, te legeni cu o muzica buna pe fundal.

| DianaSauNu explică (pentru carla2010):

Nu m-am referit la Magazine In Romania pe FB. Mai sunt unele paginiv cu idei foarte dragute pentru living, dormitor etc. oricum, dragut scaun happy

| allyx14 a răspuns:

Depinde ce-ti placebig grin