| MiniLoveYou a întrebat:

Cum se scot petele de lichid de baterie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, nu cred ca vei reusi.Lichidul este un acid si a fost afectata tesatura. Poate doar revopsind acel obiect de imbracaminte.Mult noroc.

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Baterie de maşină(acumulator)? Dacă este aşa, acel lichid este Acid de baterie, Şi se scoate excelent cu Zeamă de Foarfecă. Baftă!

| LIN2010 a răspuns:

Nu se mai poate face nimic, eventual poti sa mai faci niste pete decolorate cu hipoclor, astfel sa iasa un model unicat, placut.Succes