| Justmeale2345 a întrebat:

Buna TPU! Am o masa din rumegus presat din care catelul meu a ros un colt, cand era mai mic. Am dat recent peste ea si am realizat ca masa e foarte frumoasa si merita reconditionata daca se poate. Stiti cumva cum as putea sa o reconditionez? Nu vreau sa fie 1 la 1 coltul cu restul mesei, dar macar sa fie apropiat.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta un meserias tamplar, sa vada masa si sa-si spuna parerea.

| gabicoo a răspuns:

Schimbă blatul. Presupun că acolo a ros cățelul.

| adryang78 a răspuns:

Da, se poate recondiționa. Dacă ai putea pune câteva poze, să văd exact despre ce e vorba, te pot îndruma mai bine.

| Justmeale2345 explică (pentru adryang78):

Aici nu pot sa pun poze, eventual pe Facebook daca imi poti da link cu contul tau

| adryang78 a răspuns (pentru Justmeale2345):

Cum să nu? Le încarci pe o platformă de image hosting și pui aici link-urile cu copy/paste.

| Justmeale2345 explică (pentru adryang78):

Am inteles. Momentan nu sunt acasa dar mai pe seara, cand ajung, voi pune aici poze.

| adryang78 a răspuns (pentru Justmeale2345):

Să le pui ca răspuns la mesajul meu, te rog, ca să văd notificarea. happy