| EuCeaANiumanui a întrebat:

Am si eu o problema cu care cred ca ma puteti ajuta.Saptamana care vine ma voi duce la o zi de nastere a unui coleg unde va veni si baiatul de caremi place.Imi puteti da si mie niste sfaturi despre cum masi putea imbraca si machia pentru a atrage atentia? Si ceva coafuri(am parul cu un v
cm mai jos de umeri).Va rog mult.Si va multumesc pentru ajutor!

P.SDau

Răspuns Câştigător
| mirko67 a răspuns:

Treaba este simpla : incearca sa fii tu insuti, iar de va fi sa fie ceva cu acel baiat, va fi. Nu incerca sa fi altcineva. Sper sa fi fost de ajutor cu ceva.

4 răspunsuri:
| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns:

Sa ghicesc... ai 10 ani?

| harri2000 a răspuns (pentru BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary):

Nu cred, eu cred ca are 9

| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns (pentru harri2000):

Probabil...la ce intrebari stupide pune.

| EuCeaANiumanui explică:

Nu 14happy