| GeorgeAlin13 a întrebat:

Bună TPU, aș dori să-mi fac un "proiect" pe panouri fotovoltaice(Casa Verde)- fonduri neramburabile, pentru curent electric, dar nu stiu exact cum trebuie sa fac, ce cerere, daca eu trebuie sa caut o firma care se ocupa de asa ceva, cat reprezinta cei 10% si in cererea nerambursabila, am vazut un tabel unde trebuie sa scriu ce vreau sa iau( doar ca eu nu stiu ce, daca n.am mai facut pana acum)
Dacă știți careva informații despre acest proiect, mă puteți lămuri, vă rog?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Vezi aici detaliille de care ai nevoie

https://fondurile-europene.eu/......2014-2020/