| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! As vrea sa imi "reinoiesc" camera...Culorile negru,alb, albastru deschis si gri se potrivesc? Dau funda!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In locul tau eu as renunta la gri, nu prea se potriveste cu albastru deschis. Funda?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Mie imi place negru dar nu e chiar o culoare ci o non-culoare.Acum cred ca nu-ti place deci cred ca poti alege albastru deschis sau mov as zice eu.Gri nu prea merge iar albi sunte deja.

| Uratu140 a răspuns:

Cred ca ar arata destul de bine cu exceptia albului si griului

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

As renunta la negruthinking, in rest ar arata binisorthinking

| Iulian922 a răspuns:

Mai bine ia albastru deschis

| zuzzzuuu a răspuns (pentru Iulian922):

Dar scrie albastru deschis

| zuzzzuuu a răspuns (pentru Iulian922):

Scuze pentru raspunsul ala... mai bine renunti la negru pentru ca este inchis in rest ar arata bine