| MasterOfDisaster a întrebat:

Buna TPU.
Ceva idei de desene pe pereti pentru camera mea?( sunt fata si am 16 ani)
as prefera nu desene cu printese, caluti si curcubeelaughing, ceva gen copaci, sau tot felul de forme am mai vazut si cu flori,sau punctulete,fluturi de o singura culoare (negru)(fara umbre, penumbre).
Imagini va roghappy
Dau funda pentru cele mai frumoase.
ps:daca aveti si niste idei de tot felul de lucruri, decoratiuni de toamna/iarna ar fi perfect.
Multumesc.

7 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Iti poti desena ceva gen copaci, sau tot felul de forme am mai vazut si cu flori, sau punctulete, fluturi de o singura culoare.

| Laura0 a răspuns:

Eu m-as orienta spre desenele abstracte

Răspuns utilizator avertizat
| SarcasticLady a răspuns:

Http://www.kudika.ro/......a-ion.html sau ar fi interesant sa iti vopsesti palmele si sa pui mana pe perete poti sa faci forme cu mana sau asa ceva, sper ca te-am ajutat :)

| ionutaby a răspuns:

Http://www.gophoto.it/......?/view.php

http://www.gophoto.it/......?/view.php

Eu am avut peretii in culorile echipei preferate (nu dau nume) + stema si altele :), oricum am mai vazut ca se poarta temele florale si panzele de paianjen, sau graffiti!

| HPGr33n a răspuns:

Salut... pai din cate vad eu aici iti plac peisajele (scene din natura) ti-as recomanda o cascada intr-o padure...

| AlinaDamaschin a răspuns:

Peisaj cu Londra sau cu un oras care iti place.