| Lupei_Deny_1991 a întrebat:

Eu am o camera roz, si nu stiu cum sa o decorez. Imi dati niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Este camera ta deci lasa-ti fraul imaginatiei liber.Pe, pereti o poti decora cu tablouri, poze, afise, postere, abtipilde cu ce vrei tu sau ai putea sa lasi peretii liberi.In rest cauta pe youtube modele de, decoratiuni poate te atrage ceva de facut manual.

1 răspuns:
| mara08 a răspuns:

Hey, pentru. Început daca vrei iti poti pune un tapet de o nuanta mai închisă de roz sau eu am in camera mea in fata biroului niste fluturasi de roz închis, iar deasupra patului o zână in negru si fluturi tot asa. Acestea sunt doar niste stichere. Daca ai vrea iti poti pune niste tablouri cu flori.
Mi-a plăcut sa-ti fiu de ajutor!winking