| KytiKat a întrebat:

Ma mut in alta camera si nu stiu cum sa o decorez sa nu ramana pustie. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Soowhaat01 a răspuns:

Hey!

Uite aici ai un link :

http://forum.7p.ro/Redecorarea-camerei---sfaturi.aspx?g=posts&t=2003

Sau, poti sa faci asa :

-sa desenezi locuri cu peisaje din mintea ta[ adica sa iti imaginezi anumite ];

-sa pictezi locuri din natura apoi sa pui pe pereti;

-sa cumperi niste flori care iti plac, gen : trandafiri, lalele, chestii de genul asta;

-sa pui niste postere pe usa, cu trupe favorite, ca One Direction [ daca iti place ];

-sa pui pe usa : Atentie! Camera mea.

-sa poti decupa afise de prin reviste;

-sau sa iti pui niste ciucurasi la perne sau la perdea.

Sper ca te-am ajutat!

Bafta!

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.picturadecorativapepereti.blogspot.com Ce vei gasi acolo nu necesita spatiu, si poate da un strop de culoare si forma camerei tale. Sper sa iti placa!

| RainboyDash a răspuns:

Poti sa il faci o camera ed ralxare pui o canapea o masa de cafea si nimic mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| BuGz a răspuns:

Depinde acum si de gusturile tale thinking spune-ne cam ce gustuir ai si ti-as putea recomanda ceva

| Theoryofabook a răspuns:

Poti sa pictezi diferite modele pe pereti sau poti sa cumperi tapet cu diferite modele, flori sau pisici(in cazul meu)

| felisbalan a răspuns:

Adaugai diferite,postere, flori, creazati camera cum vrei tu, poate pui alt ornament, sau mai scoti ceva din perdele si le schimbi culoarea cum vrei tu.Depinde tot de gusturile tale. Daca iti plac mai multe culori asorteazale, de exemplu:galben, albastru.Si daca vrei ca camera ta sa fie moderna, trebuie sa o faci cat mai incapatoare!

| fabricadejaluzele a răspuns:

Cateva idei poti gasi aici pentru ferestre
www.fabricadejaluzele.ro