| Pikachu12345 a întrebat:

Unde as putea cauta cadourile de Craciun?
Stau la bloc?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Poti comanda de aici http://www.fungift.ro/......d-0-c.html

8 răspunsuri:
| AntoniaAndreea a răspuns:

La shop! laughing

| UnOmCuCaracter a răspuns:

Uita-te in congelator, ar 3-lea sertar! big grin

| ClauCatalin a răspuns:

Din propia experienta iti pot spune la ai tai in camera, unde-va in dulap unde nu prea umbli tu sau ai tai sau unde este bradu' de craciun, in camera unde este bradul SAU daca ai parinti care se asteapta sa cauti, poti cauta la tine in camera happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii mei mereu le tin intr-un dulap laughing incearca si in cuptor rolling on the floor

| an0therkid a răspuns:

In dulapuri(toate),sub pat,pe balcon,dupa canapea, in genti, la baie in cosul de rufe, pe dulapuri, in lada de la pat...

| PulbereDeStea a răspuns:

Cum adica unde sa cauti cadourile? Vrei sa faci cadouri si nu stii de unde sa le cumperi? Sau te gandesti ca o sa primesti cadouri si nu sti pe unde sa le cauti? In primul rand cadourile se pun sub brad. Daca nu ai brad, nu stiu, le poti aseza la capul patului, in hol langa usa. Daca vrei sa faci cadouri, in functie de ce vrei sa cumperi, te duci la magazin si cauti sa vezi daca gasesti. Mai sunt care dau comanda pe internet, dar cred ca mai bine mergi personal la magazin. Poate ajunge cadoul bucatele acasa, daca il iei de pe internet. Poti sa cumperi: haine, obiecte decorative, obiecte casnice. Depinde si de persoana caruia ii faci cadoul. Daca este o persoana mai apropiata(parinti, frati, surori, bunici, cel mai bun/cea mai buna prieten/a, o verisoara mai apropiata etc.) poti sa ii cumperi o bluza, un ceas de mana, o vaza. Daca este pentru mama poti cumpara ceva pentru bucatarie(aparate electrocasnice etc). Daca sunt persoane a caror gusturi nu le sti, incearca sa iei ceva decorativ, incat sa aprecieze macar gestul tau. Degeaba iei o bluza daca nu stii gusturile persoanei. Daca este o persoana apropiata probabil va trece cu vederea dar daca este o persoana mai putin apropiata atunci ce va face cu bluza? Am dat doar niste exemple. Poti sa faci cadou, un tablou cu poza ta(asta mai mult pentru persoana iubita)sau o rama cu poza ta daca stii ca isi doreste cineva o poza cu tine, de exemplu bunicii.

| paulpaul25 a răspuns:

Doamne fereste.....Tocmai ala ii scopul craciunului sa nu vezi cadourile si sa fie o surpriza. Daca le primesti acum strici tot farmecul diminetii de craciun. Cel mai bine ar fi sa cauti in cuptor dar sa dai drumul la gaz inainte sa vezi daca nu cumva nu le-or fi indesat prin tevi!
P.S - Sper sa nu primesti nimic! laughing

Răspuns utilizator avertizat