| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Doresc sa amenajez un mormânt cu piatra decorativă. Spuneti-mi va rog cum trebuie sa procedez. Ce fel de plasa sau folie trebuie sa pun sub pietre ca sa nu mai crească iarba si florile si daca mai trebuie sa dau pământul cu vreo solutie? Astept pașii pe care trebuie sa ii urmez și alte sfaturi constructive. Multumesc! Dau fundita.

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Ca sa nu mai creasca plante foloseste un erbicid. Il faci mai concentrat decat e recomandat si dai pe zona unde nu mai vrei sa creasca. Cand incep sa apara din nou repeti operatiunea.

| anonim_4396 explică (pentru Holiday):

Dar ca plasa de pus sub pietre stii cumva de care trebuie? Mersi!