| Mikys99 a întrebat:

Buna tuturor!
Vreau sa fac niste schimbari in camera mea, explic cum e facuta : un perete e ocupat de un dulap mare, peretele unde este fereastra e liber si ala unde e usa, ultimul e patul pe mijloc si masa de lucru, vreau sa fac schimbari si chiar nu stiu cum, camera e mov imi place culoarea, vreau sa o fac mai luminoasa e mereu intunecoasa, vreau sa o aranjez cit mai original majoritatea vreau sa le fac eu singura pe pereti etc happy dau funda promit! va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| Ologu a răspuns:

1. schimba culoarea baga ceva mai deschis si o sa fie mai luminos in camera
2. pune masa de lucru unde e fereastra ca asa mai vezi si tu ce mai e pe afara nu numai cu ochi pe o singura fereastra (pc)
3. muta patu din mijoc ca te impiedici in el si nas vrea sa descoperi si tu ca fluierul piciorului chiar e un aparat de detectat obiectele tari noapteawinking e doar un sfat..nu ma astept sa-ti placa dar mie unu asa imi placebig grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbraca-ti mobila in tapet alb

| introduaicinumele a răspuns:

"vreau sa o aranjez cit mai original". Gandeste-te tu la un desing, nu ne intreba pe noi, ca atunci nu va mai fi atat de originala happy
In orice caz, o camera luminoasa trebuie sa fie cat mai aerisita (nu prea multa mobila) si perdeaua trasa happy daca faci asta vei zice ca ai o camera noua.

| Voluntar a răspuns:

"Cat mai original"?big grin

| 12345Anonim a răspuns:

Fii spontana.Ce zici de un perete artistic ceva care sa-ti reflecte personalitatea.

| justroro a răspuns:

Cat mai original? Si din ce am inteles eu din enuntul tau de vreo 10 randuri camera ta are trei pereti. Oricum, schimba locul mobilei in asa fel incat sa fie mai spatioasa camera.Deseneaza ceva pe pereti(daca te pricepi. daca nu mai bine las-o asa).Ca sa fie mai luminoasa poti pune o perdea intr-o nuanta de galben pastelat, asa faci si contrast cu peretii.Bafta,si pe viitor incearca sa scrii enunturi mai scurte, sa intelegem si noi ceva.