| greendayforu a întrebat:

vreau ft mult sa-mi renovez camera si as vrea sa ve intreb si pe voi daca mi s-ar potrivi camera cam (asemanatoare) ca a fetei acesteia, plls. spuneti-va parerea;;);)) http://www.youtube.com/watch?v=cu-kQhllSN2g&feature=relm fu... as alege un tziclam, alb, si negru;)
mersi muult :*

Răspuns Câştigător
| STRUMPFII a răspuns:

Poi depinde ce culori iti plac tie cel mai mult.

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

"The video you have requested is not available." - cam asta se poate vedea in linkul de pe YouTube ce ni l-ai dat. Din nefericire.

| greendayforu explică (pentru cristi202):

Incerca pe asta. ar trebui sa mearga :)
http://youtu.be/cu-kQhllSN2g

| Pirkko a răspuns:

Ok, imi spun parerea...asta pentru ca insisti...
Habar n-am. Nu te cunosc.

| greendayforu explică (pentru Pirkko):

De ce tiai facut contul daca tot nu sti nimic?

| Pirkko a răspuns (pentru greendayforu):

Ma obosesc si-ti raspund desi esti agramata, rusine sa-ti fie!
Fa o frectie neuronului tau, sa vedem daca pricepe ce zic! Intrebarea ta e ridicola... Cum sa stiu ce ti s-ar potrivi daca nu te cunosc? Reformuleaza, daca te duce mintea...
Si linkul pe care-l dai nu functioneaza. Stiai?

| greendayforu explică (pentru Pirkko):

Un sfat. sterge-ti contul, daca nu ai vazut in intrebare am mentionat expresia,, spuneti-va parerea,,
pun pariu ca esti ceva minor retardat tongue
si nu nu stiam ca nu functionaza, LOL wsm de tine

| Pirkko a răspuns (pentru greendayforu):

Alo, neuronul bunicii... Pirkko iti explica ce nu functioneaza in ciorba ta de "intrebare": partea cu "daca mi s-ar potrivi"... N-am de unde sa stiu, stimat neuron, ce ti s-ar potrivi sau nu. Nu te cunosc, pricepi? Ce-ti ramane de facut, neuron obosit? Sa scoti partea asta din ciorba ta de intrebare sau sa reformulezi. Dar eu zic sa o lasi balta, esti incapabila! Nu stii sa-ti exprimi ideile, nu stii sa scrii romaneste dar stii sa arunci cu insulte puerile (uita-te in dictionar sa vezi ce inseamna). In concluzie, neajutorata intelectual cum esti, de fapt tu te refereai la tine. Dar nu era nevoie, neuron obosit, sa-ti dai osteneala! Intelesem deja ca esti o minora retardata! Banuiesc ca si tu vrei sa mergi la facultate. Ai toate sansele, nu-ti face griji! Te pup.

| greendayforu explică (pentru Pirkko):

Ft inteligent.

| greendayforu explică (pentru Pirkko):

Alta data, cand te bate plictiseala, nu mai intra pe TPU si daca tot vrei sa intri, foloseste comentarii inteligente, nu ca si pana acum, si invata sa fi mai original ( sti la ce ma refer ) tongue
cu multa stima : bunicamea pentru domn. profesor : pirkko laughing

| Pirkko a răspuns (pentru greendayforu):

Aici nu putem fi originali. Sunteti prea multi agramati si/sau neinteligibili si zburati in grup ca lacustele. Stiu ca esti suparata pe mine dar nu va dura. Chestia cu facultatea ramane valabila... Dar osteneste-te si tu si pune un link corect. Poate am sanse sa pricep ceva din ciorba de burta de intrebare pe care ai pus-o. Te pup bis! big grin

| greendayforu explică:

Nu merge sad nu stiu dc crying(